EnglishGermanPolish
White Marlin
EnglishGermanPolish

Eventy

Wyjątkowa lokalizacja oraz doświadczenie zespołu Restauracji White Marlin stwarza możliwość zorganizowania niezapomnianego wydarzenia. Tylko u nas możesz zapewnić swoim gościom wyjątkowe doznania, nie tylko kulinarne.

Połączenie wystroju, atmosfery, lokalizacji nadmorskiego kurortu z oryginalną kuchnią oraz położeniem na uboczy daje praktycznie nieograniczone możliwości kreacji Twojego wydarzenia.

W restauracji White Marlin może swobodnie zasiąść do stołu i bawić się do 140 osób na dwóch poziomach. W formie koktajlowej obsługujemy do 240 gości. Przepiękne, zaciszne otoczenie naszej restauracji, z tarasem oraz plażą pozwala latem na prowadzenie gastronomicznych imprez plenerowych do 400 osób.

Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do luźnych w formie bufetu szwedzkiego. Możemy zaproponować dogodne ustawienie stołów w zależności do formy spotkania. Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia i upodobania gości, służąc pomocą w przygotowaniu całej oprawy imprezy, w tym oprawą muzyczną i artystyczną wydarzenia.

Wesela

Ślub to jeden z najważniejszych dni dla Młodej Pary, dlatego tak ważne jest, aby był wyjątkowy. Wspaniała restauracja, wykwintne dania i piękny widok jedynie uświetnią tę uroczystość.

Wesela

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe stwarzają okazję do dobrej zabawy, spędzenia czasu z bliskimi i nacieszenie się towarzystwem innych.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne to idealny sposób na zbudowanie zgranego teamu i spędzenie miło czasu.

Imprezy firmowe