EnglishGermanPolish
White Marlin
EnglishGermanPolish

Oferta

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne to idealny sposób na zbudowanie zgranego teamu i spędzenie miło czasu. Dla pracowników niezwykle ważne jest, by lokal spełniał ich wymagania, był przyjazny i zlokalizowany w pięknym miejscu. Dzięki temu z pewnością zapamiętają tę imprezę na długi czas. Restauracja White Marlin daje możliwość zorganizowania przyjęcia firmowego w Sopocie. Dysponujemy własną plażą, dużą przestrzenią oraz pysznym jedzeniem.

Impreza firmowa Sopot - miejsce na niezapomniane przyjęcie

White Marlin na tle innych obiektów wyróżnia lokalizacja, elastyczność oraz możliwość zorganizowania dużego przyjęcia dla wszystkich pracowników korporacji. Sala na imprezę firmową z powodzeniem zmieści nawet 70 osób. Gwarantujemy, że w tym czasie każdy będzie czuł się komfortowo, ponieważ słyniemy z wysokiej jakości obsługi.

W White Marlin dajemy możliwość zorganizowania każdej imprezy firmowej. Może to być Wigilia, przyjęcie z okazji jubileuszu firmy, czy impreza integracyjna. Wieloletnie doświadczenie pracowników w organizowaniu różnorodnych eventów jest niewątpliwą zaletą, a dzięki elastyczności dopasowujemy się do potrzeb klientów i ich zaproszonych gości. W restauracji ustalą Państwo z naszym szefem kuchni odpowiednie menu dla wszystkich gości, obsługa ustawi stoliki zgodnie z oczekiwaniami oraz pomoże zorganizować przestrzeń dla dodatkowych atrakcji.

White Marlin - lokal na Twoją imprezę firmową

Wieloletnie doświadczenie personelu White Marlin, dogodna lokalizacja lokalu na uboczu w nadmorskim kurorcie oraz duża przestrzeń pozwala na organizację imprezy integracyjnej trwającej do białego rana. Przez cały ten czas oferujemy obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Na specjalną prośbę klientów organizujemy bufet w formie szwedzkiego stołu.

Impreza firmowa u nas to przede wszystkim pyszne jedzenie. Serwujemy dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Nasze potrawy pełne są świeżych owoców morza, dobrze doprawionego mięsa oraz niecodziennych dodatków. W zakres usług restauracji wchodzą również napoje oraz przepyszne desery, z których największą popularnością cieszy się beza Pavlova. Po daniu głównym zaproszeni goście mają możliwość skorzystać z tarasu i naszej prywatnej, piaszczystej plaży, aby oddać się rozmowom i zabawie przy dźwiękach wybranej przez Państwa muzyki.

Sala na imprezę firmową w Sopocie

Jeśli szukasz idealnej sali na imprezę firmową w Sopocie, gdzie zaproszeni goście spędzą mile czas, poczują się częścią korporacyjnej rodziny lub będą świętować kolejne lata spółki na rynku – wybierz White Marlin. Dogodna lokalizacja, taras, prywatna plaża oraz pomoc naszych pracowników w planowaniu i organizowaniu imprezy są nie do zastąpienia. Restauracja cechuje się przepysznym jedzeniem i świetnym klimatem. Organizujemy zarówno imprezy eleganckie, jak i te na luzie, gdzie nie obowiązuje ścisły dress code. Gwarantujemy, że White Marlin to lokal premium dający nieograniczone możliwości kreacji wymarzonej imprezy firmowej.