Catering

Tworzymy przyszłość cateringu biznesowego

Jesteś zainteresowany kompleksową obsługą cateringową wydarzeń w Twojej firmie?
Napisz do nas

Catering konferencyjny White Marlin

Zdrowe, wygodne i smaczne odżywianie

Życie w biegu, stres, a do tego uboga dieta – to czynniki, które w największym stopniu wpływają negatywnie na zdrowie i kondycję. Pełnowartościowe posiłki są jak paliwo: od jego jakości zależą osiągi! Jeśli więc na co dzień będziesz swojemu organizmowi dostarczać źródła energii słabej jakości, nie spodziewaj się korzystnych efektów. Chcesz żyć zdrowo i jeść zdrowo, ale na myśl o diecie od razu czujesz… głód? Niepotrzebnie! Dieta pudełkowa White Marlin dostępna na terenie Krakowa odmieni Twoje spojrzenie na zdrowe odżywianie. Sprawdź, o co chodzi!

Wybierz catering dla firm

Catering na targi

Catering na szkolenia

Catering na konferencję

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety. W powiedzeniu “jesteś tym, co jesz”, jest dużo prawdy. To, co jemy na co dzień, w dużej mierze wpływa na zdrowie i siłę, a nawet na nastrój. Dlatego lekka, ale zbilansowana dieta, to wręcz podstawa do tego, by czuć się dobrze i być zdrowszym. Niestety codzienność wielu z nas wygląda podobnie. To życie w biegu, brak czasu na odpoczynek, a nawet na spokojne spożywanie posiłków. W efekcie często nie dojadamy, pomijamy niektóre posiłki, lub jemy również w biegu. W takiej sytuacji najczęściej nie zwracamy uwagi na to, co spożywamy – liczy się to, by zaspokoiło głód, a także by było łatwe i szybkie do przygotowania i zjedzenia.

Zdrowy catering a samopoczucie

O ile sytuacja zdarza się sporadycznie, to nie ma z tym większego problemu. Gorzej jednak jeśli praktykujesz to częściej! Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy nie masz czasu na gotowanie domowych posiłków, a tym bardziej na kontrolowanie, czy ich składniki zaspokajają Twoje potrzeby? Doskonałym kompromisem pomiędzy posiłkami domowymi a spożywaniem nadmiaru “gotowców” jest catering dietetyczny. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują różnorodne menu. Uważasz, że dieta pudełkowa jest droga, mało urozmaicona, porcje są za małe, lub smak potraw pozostawia wiele do życzenia? Jeśli tak, to z pewnością nie miałeś okazji spróbować dań serwowanych w White Marlin – wykwintnej sopockiej restauracji, znanej i lubianej nie tylko przez mieszkańców, ale także przez turystów, którzy chętnie do niej wracają przy okazji pobytu w Sopocie!

Catering biznesowy White Marlin

Chcesz zdrowo jeść, jednak nie masz czasu na gotowanie? Jedno drugiego nie wyklucza! Wystarczy, że zdecydujesz się na gotowe posiłki, które zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi. Catering biznesowy, realizowany przez sopocką restaurację White Marlin, to wiele pysznych korzyści w cenie, która Cię zadowoli. Jeśli znasz naszą restaurację – wiesz, że jej imiona to wykwintność, świeżość i rozkosz dla podniebienia. Nasi wyśmienici kucharze to mistrzowie w swojej dziedzinie, którzy ze zwykłych składników tworzą niezwykłe kompozycje! Bezcenne doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach na całym świecie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zjesz smacznie, oryginalnie, zdrowo i dokładnie tak, jak chcesz!

Catering firmowy

Catering firmowy to aż 6 pysznych diet do wyboru. Dodatkowo możesz określić swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a nasi mistrzowie kuchni dostosują do niego posiłki. Korzyść jest więc podwójna: zwłaszcza dla tych, którzy dbają o linię lub chcą zrzucić zbędne kilogramy. Chcesz przejść na zdrowy tryb odżywiania się, jednak nie masz pomysłu na to, co możesz jeść, by jednocześnie było zdrowe, smaczne, sycące i lekkie? Uprawiasz sport i dlatego szukasz rozwiązań żywieniowych, które zapewnią Ci energię, a przy tym zaspokoją potrzeby Twojego organizmu? A może chcesz zgubić zbędne kilogramy, jednak nie możesz zebrać się do wdrożenia diety, bo obawiasz się głodu, rozdrażnienia i braku sił? Niezależnie od tego, jakie są Twoje motywacje do zmiany nawyków żywieniowych, w ofercie diety pudełkowej White Marlin znajdziesz propozycje, które Cię zadowolą!

Catering na eventy i spotkania biznesowe

Dania na dowóz w Krakowie to prosty, smaczny, zdrowy i zbilansowany sposób na zdrowie i dobre samopoczucie. Do wyboru masz aż 6 diet, które uwzględniają różne gusta i potrzeby. Catering White Marlin to kawałek Twojej ulubionej restauracji podany w dowolnym miejscu. Wybierz catering White Marlin – to same korzyści! Oszczędzasz przede wszystkim sporo czasu (odpadają zakupy, gotowanie, a następnie sprzątanie kuchni), a przy tym masz pewność, że dbasz o swoją kondycję i zdrowie!