Zespół White Marlin

Łukasz Burda

General Manager

Pełen charyzmy, ambicji oraz zamiłowania do gastronomii restaurator. W swoich kulinarnych podróżach podąża za najnowszymi trendami czerpiąc z nich inspiracje, które z sukcesem wprowadza do swoich restauracji. Marzeniem Łukasza jest to aby każdy z gości czuł się uczestnikiem takiej podróży podczas pobytu w White Marlin.

Mateusz Malc

Szef Baru

Szef baru z wieloletnim doświadczeniem oraz zamiłowaniem do swojej pracy. Otwarta głowa pełna pomysłów dostarczy Państwu niezapomnianych walorów smakowych a wiedza pozwoli skosztować klasyków w najlepszym ich wydaniu.
Mateusz jest miłośnikiem czerwonych win z Hiszpanii i chętnie dzieli się swoją wiedz na ich temat.

Amadeusz Pawelski

Sommelier

Koneser win z ogromną wiedzą popartą doświadczeniem sommelierskim. Jest profesjonalistą łączącym wino z daniami Szefa Kuchni, kreując nowe doświadczenia kulinarne. Amadeusz potrafi sprawić aby zarekomendowane wino nawet w zaciszu domowym opowiadało historię miejsca z którego pochodzi.

Paweł i Agata

Managerowie

Managerowie z powołania i z misją. Są mistrzami serwisu. Ich celem jest ugoszczenie Pastwa w myśli idei domowej gościnności. Dbają o najmniejszy detal wystroju aby uprzyjemnić Państwu chwile spędzone w naszej restauracji z pięknym widokiem na zatokę gdańską. To dzięki nim mogą się u nas Państwo poczuć jak w domu.

Pracuj z nami

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Jeśli jednak chciałbyś zacząć przygodę w White Marlin i uważasz, że pasujesz do naszego zespołu możesz śmiało się z nami skontaktować. Kto wie 😉