plen

YACHT CLUB SOPOT

Misją Yacht Club Sopot jest stworzenie przestrzeni dzielenia się doświadczeniami regatowymi, spotkania żeglarskie, realizacja członkowskich projektów żeglarskich, a przede wszystkim szlifowanie żeglarskich umiejętności w przyjemnej atmosferze i motywowanie się do startów w regatach krajowych i zagranicznych.

Yacht Club Sopot jest ideą żeglarską skupiającą ludzi, dla których żeglarstwo to pasja lub sposób na życie. Członkowie klubu spotykają się co miesiąc w kameralnej atmosferze znakomitych sopockich obiektów i restauracji, aby porozmawiać o formacie spotkań żeglarskich i kierunku działalności klubu, a także, co najważniejsze, doświadczają zdrowej, przyjacielskiej rywalizacji regatowej.

Krótko o idei klubu:
– Integracja środowiska żeglarzy amatorskich, dla których sport ten jest pasją i sposobem spędzania wolnego czasu.
– Opieka nad jachtami Klubowiczów YCS, stacjonujących głównie w Marinie Sopot.
– Udostępnienie floty sześciu jachtów Delphia 24 OneDesign dla Klubowiczów YCS nieposiadających swojego sprzętu.
– Organizacja regat w Sopocie dla Klubowiczów YCS.
– Organizacja startów i wyjazdów na zagraniczne regaty i imprezy żeglarskie (np. Caribbean 600 Regatta, St. Marteen Heineken Regatta, Fastnet Race, Rolex Sydney Hobart Race itp.).
– Organizacja spotkań, imprez socjalnych dla Klubowiczów YCS (minimum raz w miesiącu) poza sezonem żeglarskim w White Marlin Restaurant & Lounge oraz Grand Hotel.
– Organizacja imprez społecznych i charytatywnych wraz z Klubowiczów YCS.

Kibicujemy cały rok!

© 2019 WHITE MARLIN RIGHTS RESERVED
JOIN US