plen

RODZINNE SPOTKANIA Z WIDOKIEM NA MORZE

White Marlin Restaurant & Lounge w Sopocie jest idealnym miejscem na organizację wszystkich imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, komunie, stypy, urodziny.

Widok na Sopockie Molo oraz bliskość plaży sprawią, że wyjątkowe wydarzenia
w Państwa życiu będą jeszcze piękniejsze.

Jeżeli chcą Państwo uczcić kolejną rocznicę w swoim życiu lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi lub rodziną w większym gronie zapraszamy Państwa do Restauracji White Marlin Restaurant & Lounge w Sopocie.

Zapraszamy do wspólnego organizowania imprez rodzinnych, które aranżujemy w naszej restauracji lub w dowolnie wybranej scenerii – np. w ogrodzie lub w domu rodzinnym.
Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie.

Służymy pomocą w wyborze menu wykorzystując nasze doświadczenie, możliwości obiektu oraz wiedzę i kompetencje naszych pracowników. Szef Kuchni Łukasz Domagalski proponuje różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do luźnych w formie bufetu szwedzkiego. Możemy zaproponować dogodne ustawienie stołów w zależności do formy rodzinnego spotkania.

Zapewniamy zorganizowanie i dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każda zorganizowana przez nas uroczystość była wyjątkowa i odbywała się w przyjaznym klimacie. Dbamy o najwyższą jakość serwowanych potraw i miłą atmosferę rodzinnego spotkania.

W restauracji i bistro White Marlin Restaurant & Lounge może swobodnie zasiąść do stołu i bawić się do 140 osób na dwóch poziomach. W formie koktajlowej obsługujemy do 240 gości. Przepiękne, zaciszne otoczenie naszej restauracji, z tarasem, beach barem oraz plażą pozwala na prowadzenie rodzinnych imprez plenerowych do 500 osób.

Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia i upodobania gości, służąc także pomocą w przygotowaniu całej oprawy imprezy, w tym oprawą muzyczną i artystyczną wydarzenia.

© 2019 WHITE MARLIN RIGHTS RESERVED
JOIN US