EnglishGermanPolish
White Marlin
EnglishGermanPolish

Oferta

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe stwarzają okazję do dobrej zabawy, spędzenia czasu z bliskimi i nacieszenie się towarzystwem innych. Niezwykle ważne jest, aby przyjęcie zostało zorganizowane w pięknej lokalizacji, gdzie zaproszeni goście będą podziwiać niesamowite widoki i cieszyć się smakiem świeżych, nadmorskich dań. White Marlin to restauracja z własną plażą dająca niemal nieograniczone możliwości kreacji wydarzenia Twoich marzeń.

Wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Sopocie

Wyjątkowa atmosfera, ogromne doświadczenie personelu oraz niesamowita lokalizacja sprawiają, że restauracja White Marlin to idealne miejsce na organizację imprezy okolicznościowej w Sopocie.

Z naszej strony gwarantujemy, że wszystkim zaproszonym gościom przyjęcie zapadnie na długo w pamięci. Oferujemy wysoką jakość obsługi, przepyszne dania i niesamowitą oprawę wieczoru. Dysponujemy tarasem i kawałkiem piaszczystej plaży, z której zaproszeni gości będą mogli podziwiać nadmorski kurort. W White Marlin dajemy możliwość zorganizowania każdego rodzinnego przyjęcia. Niezależnie od tego, czy to niewielki chrzest, komunia na kilkadziesiąt osób lub kameralne urodziny.

Sopot – imprezy okolicznościowe na każdą okazję

Przestrzeń w White Marlin daje możliwość zorganizowania mniejszej, jak i większej imprezy okolicznościowej w Sopocie. Bez problemu w środku sali zasiądzie i będzie się bawić 140 osób na dwóch kondygnacjach. W formie koktajlowej możemy obsłużyć do 240 zaproszonych gości. Lokal otacza prywatna plaża, a do budynku przylega taras – latem możemy zorganizować tam nieco większą imprezę okolicznościową.

W White Marlin oferujemy minimalistyczną aranżację lokalu, jak i menu odpowiadające na potrzeby wszystkich zaproszonych gości. Proponujemy dogodne ustawienie stołów oraz pomoc w organizacji całej oprawy imprezy, w tym pomagając wyznaczyć miejsce dla muzyków i innych atrakcji wieczoru. Gwarantujemy obsługę kelnerską na najwyższym poziomie, która będzie służyć pomocą przez cały czas trwania przyjęcia. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zorganizowali przyjęcie bardziej na luzie, gdzie catering serwowany jest w formie bufetu szwedzkiego. 

Niezapomniane doznania smakowe w White Marlin

Menu dostępne na imprezy okolicznościowe komponowane jest sezonowo, a my dajemy możliwość jego niewielkiej modyfikacji po uzgodnieniu tego z szefem kuchni. Jak przystało na nadmorską restaurację, w ofercie nie brakuje pysznych ryb i świeżych owoców morza. Odpowiadając na potrzeby klientów, przygotowujemy również dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

White Marlin to nie tylko pyszne przystawki, zupy i dania główne. Dla naszych gości z przyjemnością serwujemy dania śniadaniowe, takie jak bajgle, gofry, tosty, czy croissanty. Z kolei po obiedzie zapraszamy na deser. Główną rolę wśród nich gra beza Pavlova, która skradła serce niejednemu z naszych klientów.

Obsługa White Marlin zawsze służy pomocą i dobrą radą w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Gwarantujemy, że nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby ten wieczór był niesamowity i pozostał w sercach wszystkich zaproszonych gości na bardzo długo.

Imprezy rodzinne – Sopot

Imprezy rodzinne, które są organizowane przez restaurację White Marlin, nie zawsze muszą być duże. Dysponujemy miejscem zarezerwowanym na kameralne przyjęcia, takie jak komunia czy chrzest. Podczas mniejszych wydarzeń staramy się zapewnić Państwu spokój i rodzinną atmosferę, tym samym utrzymując poziom obsługi na najwyższym poziomie. Latem kameralne imprezy okolicznościowe w Sopocie odbywają się na zewnątrz. Zaproszeni goście mogą nacieszyć oczy pięknym widokiem na nadmorski kurort. Niezależnie od formy przyjęcia zawsze dajemy możliwość modyfikacji menu, dowolność w wystroju sali oraz służymy niezbędną pomocą.