Catering dietetyczny Żukowo

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

W Żukowie energia nigdy się nie kończy

Masz wielkie postanowienia. Nowy karnet do siłowni dumnie zajmuje miejsce na półce. Tylko czemu brak Ci sił? Czemu jedyne, o czym marzysz, to odpocząć w fotelu?

 

Odpowiedź jest bardzo zaskakująca. Nie ma paliwa, nie ma mocy.

Zdrowa dieta to źródło Twojej energii, a regularne posiłki, to gwarancja dobrego samopoczucia, pięknej sylwetki i niekończących się sił witalnych.

 

Poznaj najzdrowszy catering dietetycznie w Żukowie od White Marlin dostarczany wprost pod Twoje drzwi. 

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Owsianka na śniadanie to nie wszystko

Podstawą zdrowej diety jest odpowiednie zbilansowanie każdego posiłku.

Dieta pudełkowa White Marlin w Żukowie to dzieło dwóch szefów kuchni: Alekseia Akhremenka i Anatolija Zelenko. Wybitny duet łącząc swoje siły, wiedzę i doświadczenie stworzył genialne codzienne menu.

 

Wszystkie dania jako idealna kombinacja węglowodanów, białek i tłuszczy to gwarancja bogatego źródła energii, budulca mięśniowego i sytości przez cały dzień. Różnorodność posiłków przeciwdziała nudzie i jest kwintesencją zdrowej, pełnowartościowej diety.

 

Drogą smaku do zdrowej rutyny

Catering dietetyczny w Żukowie to koncert wyrafinowanych dań. Aleksei i Anatolij czarują, by każdy mógł poczuć nieziemską symfonię smaków.

 

Dania z codziennego menu diety pudełkowej White Marlin przyrządzane są z najwyższej jakości składników. W kuchni królują metody zdrowego gotowania i pakowania wszystkich dań w pudełka, które bezpiecznie trafiają wprost pod Twoje drzwi.

White Marlin ceni indywidualność

Każdy ma swoje osobiste potrzeby i indywidualny styl życia. Cenimy różnorodność, dlatego stworzyliśmy diety dostosowane do różnych potrzeb.

Sprawdź i wybierz odpowiednią: Premium, Fit, Sport, Niskowęglowodanowa, Keto, Greens & Fish.

 

Postaw na zdrowy styl życia. Wybierz dietę, która zmieni Ciebie i każdy Twój dzień. 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Żukowo

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram