Catering dietetyczny Żelistrzewo

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Żelistrzewie, który odmieni Twoją dotychczasową dietę

 

Chcesz spróbować wyjątkowych dań o nadmorskim charakterze? Przekonaj się, że w ramach cateringu dietetycznego możesz jeść pysznie, lekko i zdrowo! Oferujemy dietę pudełkową w Żelistrzewie, którą dostarczamy wprost pod Twoje drzwi.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Szybka, smaczna i odżywcza ieta pudełkowa — czyli dokładnie to, czego potrzebujesz

 

Wirtuozami potraw, które dla Ciebie stworzyliśmy, są nasi mistrzowie kuchni. Z radością i zaangażowaniem stworzyli różne pozycje z menu restauracji White Marlin, a następnie przyczynili się do zamknięcia smaku w każdym pudełku cateringu dietetycznego.

Różne rodzaje diet — wybierz to, co lubisz

 

Aby zadowolić naszych klientów, stworzyliśmy różne warianty diet. Każda propozycja opiera się na świeżych składnikach, z których następnie zostają wyczarowane przepyszne potrawy z wykwintnymi aromatami.

 

  • Dieta Premium — stworzona przez mistrzów kuchni gwarantuje nowe doświadczenia dzięki wyrafinowanej kompozycji smaków.
  • Dieta Fit — najlepszy wariant jeśli zależy Ci na zgubieniu nadmiarowych kilogramów. Zawiera pełnowartościowe posiłki na bazie świeżych składników, które charakteryzują się niepowtarzalnym i aromatycznym smakiem.
  • Dieta Sport — zawiera wysokokaloryczne i bazujące na naturalnych składnikach posiłki, które pokrywają dzienne zapotrzebowanie osób aktywnych fizycznie.
  • Dieta Greens&Fish — pozbawiona składników mięsnych, które zastąpione są rybami i owocami morza.
  • Dieta Niskowęglowodanowa— ograniczenie spożycia węglowodanów sprzyja utracie wagi.
  • Dieta Keto — o obniżonej zawartości węglowodanów, a zwiększonym poziomie zdrowych tłuszczów.

 

Jak widać — oferujemy różne rodzaje diet, które pozwolą wybrać plan idealny dla siebie. Ponadto każda z nich dostępna jest w różnej wersji kalorycznej, dzięki czemu bez problemu zapewnisz sobie odpowiedni bilans energetyczny.

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Żelistrzewo

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram