Catering dietetyczny Wejherowo

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Wejherowie — spróbuj restauracyjnych smaków na co dzień

 

Doskonała kompozycja smaków, subtelne połączenie aromatów, sycące porcje o określonej kaloryczności. To tylko kilka argumentów za tym, że warto wybrać catering dietetyczny w Wejherowie. Sprawdź, jak mogłaby wyglądać Twoja codzienna dieta i przekonaj się, że rozkosz rozpływająca się w ustach jest na wyciągnięcie ręki!

 

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Nadmorski klimat restauracji zamknięty w pudełku

 

Starannie wybrane składniki, aromatyczne przyprawy, chrupkie warzywa, soczyste owoce… To z pewnością czynniki, które sprawią, że każdy posiłek stanie się okazją do celebrowania przyjemności. Doskonale wiemy, że wykwintna kuchnia może być jednocześnie pyszna i zdrowa — o czym przekonali się nasi dotychczasowi klienci korzystający z cateringu dietetycznego w Wejherowie!

Dieta pudełkowa w Wejherowie dla każdego

 

Kuchnia White Marlin to coś więcej, niż odpowiednie połączenie smaków. To przede wszystkim zaangażowanie, które zamienia każdą potrawę w zupełnie nowe doświadczenie, któremu chcesz się oddać w całości.

 

Do Twojej dyspozycji jest:

 

  • Dieta Premium — kombinacja świeżych składników, idealnie dobranych przypraw i perfekcyjnego sposobu przyrządzania w formie autorskiej diety naszych kucharzy.
  • Dieta Fit — idealna propozycja w celu gubienia nadmiarowych kilogramów. Zawiera smakowite i stworzone z należytą starannością przepisy, na bazie świeżych warzyw, owoców i pełnowartościowych zbóż.
  • Dieta Sport — różnorodne posiłki o wysokiej kaloryczności idealne dla entuzjastów sportu i aktywności fizycznej. Zapewniają energię i sytość na cały dzień, aby ułatwić utrzymywanie dobrej sylwetki.
  • Dieta Greens&Fish — bazuje na drogocennych składnikach pochodzących z ryb i owoców morza, jednocześnie wykluczając jakiekolwiek mięso.
  • Dieta Niskowęglowodanowa — pełna nowych smaków i aromatów, z niską zawartością węglowodanów, sprzyja szybkiej utracie wagi.
  • Dieta Keto — opierająca się na wysokiej zawartości tłuszczu i niskiej węglowodanów dieta cieszy się stale rosnącą popularnością.

 

Wyobraź sobie, że na co dzień możesz rozkoszować się smakiem dań niczym prosto z restauracji. Z naszym cateringiem dietetycznym w Wejherowie to jak najbardziej

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Wejherowo

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram