Catering dietetyczny Sopot

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Sopot! Czy jesteś gotowy na rewolucję pudełkową?

Nigdzie słońce nie zachodzi tak pięknie, jak nad polskim morzem. Tu, w Sopocie, w przepięknej scenerii piaszczystej plaży, przy akompaniamencie obijających się o brzeg fal mieści się Twoja ulubiona restauracja. Nasza chluba i pasja White Marlin.

Jesteśmy szczęśliwi, że kochasz nas odwiedzać, tym bardziej mamy zaszczyt ogłosić, że już teraz uruchomiliśmy catering dietetyczny White Marlin w Sopocie.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Poznaj dietę pudełkową White Marlin w Sopocie

Catering dietetyczny White Marlin w Sopocie to magia restauracji zamknięta w pudełku, dzięki czemu możesz zabrać ulubione dania tam, gdzie chcesz.

Serce i pasję w zdrowe gotowanie każdego posiłku wkładają, niczym zaklinacze smaku, nasi najlepsi szefowie kuchni.  Dbamy o świeżość i jakość codziennego menu. Dania opuszczające kuchnię White Marlin w Sopocie są idealnie skomponowane i doprawione, a dzięki temu wykwintne w smaku.

Catering dietetyczny White Marlin to nie tylko smak

Magiczny smak dań White Marlin zachwyca, ale poznaj pozostałe atrybuty naszej diety pudełkowej. Menu cateringu dietetycznego w Sopocie jest owocem współpracy naszych wybitnych szefów kuchni. Każde danie cateringu dietetycznego jest zbilansowane pod kątem ilości mikro i makroelementów, węglowodanów oraz dobrej jakości tłuszczów. W wersji vege otrzymasz najwyższej jakości nasiona roślin strączkowych, produkty zbożowe oraz sojowe.

 

Wybierz dietę odpowiednią dla siebie

W naszej ofercie cateringu dietetycznego znajdziesz w pełni zbilansowane i kompletne diety: Premium, Fit, Sport, Vegan, Keto, Greens & Fish. Każdą możesz w dowolny sposób modyfikować, określając odpowiednią dla siebie kaloryczność.

Już teraz rozkoszuj się smakiem, gdziekolwiek jesteś. Postaw na zdrowe efekty i poznaj zamknięty w pudełku kawałek Twojej ulubionej restauracji.

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Sopot

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram