Catering dietetyczny Rumia

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Jak może wyglądać Twoje żywienie z cateringiem dietetycznym w Rumii

 

Szukasz sposobu na prowadzenie zbilansowanego jadłospisu bez spędzania wielu godzin w kuchni? A może po prostu chcesz mieć więcej czasu dla siebie i swoich bliskich? Bez względu na to, czego potrzebujesz — catering dietetyczny zapewnia wyłącznie korzyści. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w ramach diety pudełkowej w Rumii!

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Czego możesz się spodziewać po diecie pudełkowej w Rumii

 

Gwarantujemy, że posiłki z cateringu dietetycznego w Rumii to dla Ciebie okazja do spróbowania smaku restauracji zamkniętego w każdym posiłku. Wykorzystujemy świeże składniki, pełnowartościowe zboża, naturalne aromaty — a wszystko to okraszone pasją i radością z gotowania naszych kucharzy.

Duży wybór diet — i jeszcze większa przyjemność podczas jedzenia

 

Wiemy jak komponować smaki, łączyć przyprawy i tworzyć magię na talerzu! Zobacz, jakie diety możesz wybrać w ramach cateringu dietetycznego w Rumii.

 

  • Dieta Premium — świeże składniki, aromatyczne przyprawy i czysta radość z gotowania. Właśnie tak wyglądają przepisy stworzone przez naszych kucharzy.
  • Dieta Fit — w ramach diety fit klienci mogą dopasować kaloryczność do swojego zapotrzebowania, aby pozbyć się nadmiarowych kilogramów.
  • Dieta Sport — jesteś osobą aktywną fizyczną i potrzebujesz posiłków o wysokiej kaloryczności? Nasza dieta Fit zawiera potrawy o idealnie wyważonych smakach, zgodne z Twoim dziennym zapotrzebowaniem.
  • Dieta Greens&Fish — zostały z niej usunięte produkty bazujące na mięsie, a głównym źródłem białka i zdrowego tłuszczu są ryby, owoce morza oraz roślinne składniki.
  • Dieta Niskowęglowodanowa — ograniczenie spożycia węglowodanów sprzyja utracie wagi
  • Dieta Keto — charakteryzuje się niskim poziomem węglowodanów oraz większym poziomem tłuszczów, które często hamują apetyt w ciągu dnia i zapewniają sytość na dłużej.

 

To Ty decydujesz o tym, jakie posiłki trafią każdego dnia wprost pod Twoje drzwi. Pamiętaj o tym, że do każdej diety możesz dobrać indywidualną kaloryczność — aby zachować odpowiedni bilans energetyczny.

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Rumia

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram