Catering dietetyczny Rotmanka

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Dieta pudełkowa w Rotmance — jak może odmienić Twoje żywienie

 

Ciekawi Cię, jak mogłoby wyglądać Twoje życie na diecie pudełkowej? Spróbuj i przekonaj się, że warto! Więcej czasu dla siebie, dokładnie wyliczone kalorie, a co najważniejsze — aromatyczny smak restauracji zamknięty w pudełku na co dzień.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Jedz pysznie i zdrowo — jednocześnie

 

Rozumiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na kilkugodzinne gotowanie. Nic w tym dziwnego — w końcu znaczną część czasu zajmuje praca! Aby jak najbardziej ułatwić trzymanie zdrowego jadłospisu i regularnego spożywania posiłków pokazujemy, że warto wybrać catering dietetyczny w Rotmance. To dla Ciebie okazja nie tylko do zmiany nawyków, wprowadzenia diety, ale również dostarczeniu swojemu organizmowi wielu cennych witamin i minerałów!

Rodzaje diet w ofercie cateringu

 

W naszej ofercie znajdują się różne warianty diet. Pierwszą z nich jest dieta Premium  stworzona przez naszych mistrzów kuchni z wyselekcjonowanych i świeżych składników.

Dieta Fit za to jest doskonałą propozycją dla chcących zgubić nadmiarowe kilogramy. Pozwala dopasować indywidualna kaloryczność do swoich potrzeb, zapewniając wszystkie niezbędne makroskładniki, witaminy i minerały. W ramach diety Sport tworzymy posiłki o zwiększonej kaloryczności, które pokryją zapotrzebowanie osób aktywnych fizycznie.

W naszej ofercie znajdziesz również dietę wegetariańską i wegańską. W diecie Greens&Fish zostało wyeliminowane mięso, a głównym źródłem białka i zdrowych tłuszczy są ryby oraz owoce morza. Dieta Niskowęglowodanowa - ograniczenie spożycia węglowodanów sprzyja utracie wagi. Ciekawym wyborem może być również popularna w ostatnim czasie dieta Keto — charakteryzująca się niską zawartością węglowodanów, na rzecz zwiększenia poziomu tłuszczów.

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Rotmanka

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram