Catering dietetyczny Puck

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Dieta pudełkowa w Pucku — jak to wygląda

 

Szukasz wygodnego rozwiązania, dzięki któremu unikniesz kilkugodzinnego stania w kuchni i utrzymasz zdrowy jadłospis? Z cateringiem dietetycznym w Pucku możesz to osiągnąć bardzo łatwo! Wystarczy, że wybierzesz swój wymarzony plan żywienia, a my zagwarantujemy Ci najlepsze smaki od mistrzów kuchni.

 

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Czym charakteryzuje się catering dietetyczny od White Marlin

 

Fundamentem diety, którą dla Ciebie stworzyliśmy była przede wszystkim radość i pasja z gotowania. To właśnie dzięki temu nasi mistrzowie kuchni mają odpowiednią motywację, aby tworzyć zachwycające i pełne smaku potrawy. White Marlin z czasem rozszerzyła swoją działalność o catering dietetyczny, aby dostarczać smak restauracji zamknięty w pudełku do dowolnego miejsca.

 

Jaki rodzaj diety możesz wybrać

 

W ramach cateringu dietetycznego w Pucku oferujemy gotowe posiłki bazujące na świeżych, pełnowartościowych i odżywczych składnikach. Zachowując odpowiednie zasady podczas przygotowywania, mamy pewność, że nasze potrawy cechują się niepowtarzalnym smakiem — a od teraz możesz go czuć również na co dzień!

 

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 

  • Dieta Premium — posiłki stworzone przez naszych kucharzy z myślą o specjalnie wyselekcjonowanych i głębokich smakach;
  • Dieta Fit — dostępna w różnych kalorycznościach, aby pozbyć się nadmiarowych kilogramów. Zapewnia odpowiednią podaż witamin, minerałów i makroskładników;
  • Dieta Sport — opiera się na odżywczych i sycących składnikach, które idealnie pokrywają zapotrzebowanie kaloryczne osób aktywnych fizycznie;
  • Dieta Greens&Fish — pozbawiona produktów zwierzęcych, bazuje za to na produktach rybnych i owocach morza;
  • Dieta Niskowęglowodanowa — ograniczenie spożycia węglowodanów sprzyja utracie wagi
  • Dieta Keto — charakteryzuje się niską zawartością węglowodanów, na rzecz większej podaży tłuszczów.

 

To do Ciebie należy wybór! Pamiętaj o tym, że każdą dietę możesz wybrać w określonym zapotrzebowaniu kalorycznym — zgodnie z tym, czego potrzebujesz.

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Puck

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram