Catering dietetyczny Pruszcz Gdański

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering w Pruszczu Gdańskim, który odmieni Twoją dotychczasową dietę

Szukasz sposobu na to, jak pogodzić szybkie przygotowywanie posiłków ze zdrowym żywieniem? Zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? Z cateringiem dietetycznym w X jak najbardziej!

 

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Wybierz dietę stworzoną specjalnie dla Ciebie

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że codziennie przygotowywanie posiłków zajmuje sporo czasu. Zwłaszcza jeśli większość dnia spędzasz w pracy — a czas wolny chcesz przeznaczyć na odpoczynek. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwoli pogodzić jedno z drugim — a jest nim właśnie catering dietetyczny zgodny z Twoimi potrzebami.

 

Dokładnie to, czego potrzebujesz

 

W ramach diety pudełkowej otrzymujesz potrawy stworzone przez naszych mistrzów kuchni z restauracji White Marlin. To właśnie im zawdzięczamy niepowtarzalny smak potraw, autorskie przepisy, idealną kompozycję ziół i przypraw, a także podkreślenie kwintesencji dania poprzez idealnie dobrane aromaty. Dzięki temu możemy oferować catering dietetyczny w Pruszczu Gdańskim, który trafi prosto pod Twoje drzwi w godzinach porannych!

 

Rodzaje diet w ramach cateringu w Pruszczu Gdańskim

 

Rozumiemy, że każdy ma swoje preferencje smakowe, upodobania, a także indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne. Z tego względu oferujemy różne rodzaje diet, takie jak:

 

  • Dieta Premium — autorska dieta naszych kucharzy, charakteryzująca się wyważonym smakiem oryginalnych potraw.
  • Dieta Fit — idealna dla osób na redukcji, którym zależy na diecie z określoną kalorycznością. Zawiera odpowiedni poziom makroskładników, minerałów i witamin.
  • Dieta Sport — dostosowana do potrzeb osób trenujących, które mają większe zapotrzebowanie kaloryczne niż standardowo. Bazuje na pełnowartościowych i energetycznych posiłkach.
  • Dieta Greens&Fish — kolejna autorska dieta, która została stworzona z myślą o osobach niejedzących mięsa, a zamiast tego zawiera różne gatunki ryb i owoców morza.
  • Dieta Niskowęglowodanowa— ograniczenie spożycia węglowodanów sprzyja utracie wagi
  • Dieta Keto — charakteryzująca się obniżonym poziomem węglowodanów na rzecz zdrowych tłuszczy.

 

Do każdej diety możesz dobrać indywidualną kaloryczność tak, aby utrzymać, zrzucić lub podnieść swoją wagę — zgodnie z Twoimi potrzebami.

 

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Pruszcz Gdański

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram