Catering dietetyczny Łężyce

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Łężycach – magiczny świat zdrowego stylu życia

Nadmorska restauracja White Marlin słynie z wysokiej jakości produktów i niepowtarzalnego smaku. Nasze menu to przede wszystkim kuchnia śródziemnomorska i chińska, ale nie tylko! Wybierając naszą dietę pudełkową przekonał się, że dobry smak nie ma pochodzenia.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa na którą zawsze masz ochotę

W świat niecodziennych połączeń i wyjątkowych smaków zabiorą Cię: Aleksei Akhremenka oraz Anatolij Zelenko – nasi niezwykle pomysłowi kucharze. Ich talent i doświadczenie sprawiają, że dobrze znane produkty, szybko zamieniają się wykwintne dania.

Pudełko z najlepszym dietetycznym w Łężycach powinno być oznaczone ostrzeżeniem: UWAGA! DOBRY SMAK UZALEŻNIA! 😊. Skutkiem ubocznym jest zdrowy styl życia.

Daj się raz skusić, a nie będziesz mógł się doczekać kolejnego posiłku. Zdrowe, pełnowartościowe dania okraszone magią jednej z najlepszych restauracji w Sopocie, już niebawem wylądują u progu twojego domu.

Dlaczego pyszne posiłki restauracyjne od White Marlin są także zdrowe

Ponieważ pomysłowość naszych kucharzy, łączymy  wiedzę i doświadczenie reszty członków naszej załogi.

By odpowiednie dla Ciebie opracować jadłospis i harmonogram diety, mamy na pokładzie dietetyka. Kasia nadzoruje także wybór i odpowiedni sposób obróbki termicznej składników. Dzięki temu masz pewność, że posiłek jest nie tylko smaczny, ale także pełnowartościowy.

Nad sterylnością i pięknym wyglądem naszych pudełek czuwa Agata – kierownik pakowalni.

I to wszystko na temat magicznej restauracji zamkniętej w pudełku. Nie pozostaje nic innego cieszyć się smakiem.

 Zamów i zasmakuj!

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Łężyce

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram