Catering dietetyczny Lębork

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Lęborku — jeden sposób, mnóstwo możliwości.

Wyobraź sobie, że wstajesz rano i śniadanie już na Ciebie czeka. Lunch, obiad, kolacja — też! Wszystko odpowiednio zapakowane, nasycone głębokim smakiem i wartościami odżywczymi. Zobacz, jak działa nasz catering dietetyczny w Lęborku.

 

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Pysznie, zdrowo i szybko — czy to możliwe?

White Marlin to wyjątkowe smaki restauracji zamknięte w pudełkach. Tworząc catering dietetyczny, chcieliśmy stworzyć sposób na to, aby nasi goście mogli rozkoszować się potrawami nie tylko w restauracji w Sopocie. Dzięki temu oferujemy dietę pudełkową również w Lęborku — stworzoną przez doświadczonych mistrzów kuchni.

Doskonała kompozycja smaków, wyraziste przyprawy, świeże składniki… To tylko niektóre argumenty za tym, aby skorzystać z bogatej oferty! To Ty decydujesz o tym, jakie posiłki otrzymasz. Mogą to być wyłącznie śniadania i obiady w wybranych dniach, ale także desery lub kolacje.

Ogromny wybór i jeszcze większa przyjemność z jedzenia

Przygotowaliśmy zestaw diet, które spełnią potrzeby każdego. Wśród nich szczególnie wyróżnia się dieta Premium bazująca na składnikach najwyższej jakości i autorskich pomysłach kucharzy.

Znajdziesz tutaj także dietę Fit dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy oraz wariant Sport — jeśli ktoś jest niezwykle aktywny fizycznie i potrzebuje posiłków wysokokalorycznych.

Dla miłośników kuchni roślinnej również coś mamy!

To dieta Vegan — pozbawiona jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego. Opiera się głównie na roślinach strączkowych, warzywach, soi, tłuszczach roślinnych, zbożach i owocach.

Ciekawa i ciesząca się sporą popularnością jest także dieta Keto, o obniżonej zawartości węglowodanów na rzecz zdrowych tłuszczów. Oprócz tego zapewniamy wariant Greens&Fish — bez mięsa, za to z wykorzystaniem ryb i owoców morza.

 

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Lębork

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram