Catering dietetyczny Kuźnica

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Kuźnicy – szybko, zdrowo i wykwintnie

Całe dnie spędzane poza domem są często przyczyną złych nawyków żywieniowych. Przypadkowe posiłki, a czasem całkowity ich brak, skutkują najadaniem się wieczorową porą. Dobra wiadomość jest tak, że wcale nie musi tak być!

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa w Kuźnicy – zawsze tam, gdzie Ty

Posiłki o stałych porach to świetny sposób, by w krótkim czasie zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Z pomocą cateringu dietetycznego od White Marlin stanie się to łatwe i przyjemne.

Każdego dnia w godzinach porannych dowozimy pyszne i zdrowe dania pod wskazany adres. Zbilansowana dieta będzie teraz zawsze w zasięgu ręki. Możesz ją zabrać do pracy i już nigdy nie martwić się o to, co zjeść w ciągu dnia.

Przygotowaliśmy 6 dietetycznych propozycji o wyjątkowych walorach smakowych.

Premium – złożona z wykwintnych produktach kuchni śródziemnomorskiej jak: kawior, krewetki, polędwica wołowa, ośmiornica.

Fit – oparta na popularnych produktach zoptymalizowanych pod względem kaloryczności.

Sport - dieta wysokokaloryczna o zwiększonej ilości węglowodanów i białek.

Greens&Fish –  bazuje na  produktach diety wegańskiej oraz na rybach.

Keto – obfituje w produkty bogate w tłuszcze i pełnowartościowe białko

Niskowęglowodanowa - ograniczenie spożycia węglowodanów sprzyja utracie wagi

Catering dietetyczny od White Marlin - Twój dzień na poziomie premium

Menu jakie oferuje restauracja White Marlin jest bardzo różnorodne. Punktem wspólnym dla 6 wyjątkowych propozycji są niezapomniane doznania smakowe. Wszystko dzięki wyszukanym pomysłom naszych szefów kuchni, których kreatywność nie zna granic.

Dołącz do naszych koneserów smaku i przekonaj się, że posiłek z dietą pudełkową mogą być prawdziwym rytuałem.

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Kuźnica

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram