Catering dietetyczny Kowale

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Kowalach

O wyborze diety odchudzającej często decyduje aktualna moda. Co rusz widzimy w mediach celebrytki promujące koleją „dietę cud”. Tymczasem, aby odpowiednio wybrać, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników takich jak m.in. wartości odżywcze, świeżość składników oraz smak.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa w Kowalach na jaką czekałaś

Aby skuteczne pozbyć się zbędnych kilogramów, należy wziąć pod uwagę: styl życia, aktywność fizyczną, nietolerancje żywieniowe czy ewentualne choroby, z jakimi zmaga się nasz organizm. Wśród najważniejszych są nasze upodobania kulinarne.

Dieta pudełkowo od White Marlin jest połączeniem wszystkich powyższych warunków dobrze dobranej, zdrowej diety. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 propozycji, które pozwolą Ci w szybki i prosty sposób osiągnąć szczupłą sylwetkę.

Wybierając jedną z naszych propozycji diet, możesz podglądnąć codzienne menu. Dzięki temu masz pewność, że opiera się na produktach, które lubisz.

Catering dietetyczny ze słynnej restauracji serwowany pod Twoje drzwi

Przygotowywania posiłków w naszej pudełkowej restauracji to proces. Czuwają nad nim  ekipa naszych specjalistów.

Kasia - specjalista od spraw żywienia -  czuwa nad wyborem składników i odpowiednią obróbkom termiczną dań. Dzięki temu masz pewność, że produkty z których przygotowujemy posiłki są świeże i bogate w składniki odżywcze.

Nasi znakomici kucharze Aleksei Akhremenka oraz Anatolij Zelenko zamieniają zbilansowaną dietę w niepowtarzalny smak. Przygotowane przez nich wykwintne dania, są w stanie spełnić fantazje kulinarne nawet najbardziej wymagających klientów.

Kropkę nad „i” stawia Agata – kierownik pakowalni - która jest odpowiedzialna za ostatni etap procesu przygotowania najlepszego cateringu dietetycznego w Kowalach. Czuwa nad sterylnością i odpowiednim oznaczeniem paczek, które trafiają każdego dnia pod Twoje drzwi.

Teraz już pewnie nie masz wątpliwości, że nasza oferta, to nie tylko rewolucja w sposobie myślenia o odchudzaniu, ale także odpowiedzialne działanie.

 

Zamów i zasmakuj

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Kowale

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram