Catering dietetyczny Koleczkowo

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Koleczkowie – magia restauracji przy Twoim stole

Każda okazja jest dobra, by spotkać się w wyjątkowym miejscu i doborowym towarzystwie. Często to właśnie restauracyjna atmosfera ma moc jednoczenia ludzi przy wspólnym stole, pysznym jedzeniu i długich rozmowach.  Coś, co uwielbiamy i za czym tęsknimy.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa od White Marlin- biała magia w Twoim domu

Chcemy, by nasi klienci mogli czuć się w ten sposób nie tylko od święta. Catering dietetyczny w Koleczkowie to świetny sposób na to, by wyjątkowa klimat zagościła na co dzień w Twoim domu. Nasze pudełkowe dania w niczym nie ustępują tym restauracyjny. Są tak samo wykwintne, fantazyjne i zdrowe.

Łączymy wygodę i oszczędność czasu z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i dobrym samopoczuciem. Zdrowe posiłki przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Odpowiednia obróbka termiczna pozwala zachować składnik odżywcze i gwarantując przy tym niezwykłe doznania smakowe.

Zacznij od dziś jeść regularnie i zdrowo. Wybierz odpowiednio zbilansowaną dietę dla sienie spośród naszych 6 propozycji.

 

Catering dietetyczny od od White Marlin – biała magia przy Twoim stole

Nasze posiłki mają magiczną moc, która przeniesie Cię do wszystkich tych wyjątkowych miejsc kojarzonych z wyjątkową atmosferą i wybornym jedzeniem.

Sądzisz, że to nie, że to niemożliwe? To prostsze niż myślisz! Otwierasz pudełko z posiłkiem, wypowiadasz w myślach magiczną formułę „stoliczku nakryj się” i odpływasz w świat doznań kulinarnych.

To nie jest żart. To sposób na to, aby podejmować Cię w naszej wyjątkowej restauracji każdego dnia.

Zamów posiłek pod swoje drzwi!

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Koleczkowo

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram