Catering dietetyczny Jurata

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Juracie – wszystko co najlepsze

Dieta pudełkowa kojarzona jest najczęściej z mocno ograniczoną listą produktów, na bazie których tworzone są jałowe posiłki. Nie brzmi zbyt atrakcyjnie prawda? Na szczęście to już nieaktualne! Catering dietetyczny od White Marlin zrewolucjonizował dietę pudełkową.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Restauracja White Marlin ambasadą dobrego smaku

Kto chodź raz był gościem naszej sopockiej restauracji wie, że najwyższa jakość to słowo klucz, które nas określa. Składa się na nią wyjątkowa lokalizacja, piękne wnętrze, nienaganna obsługa kelnerska, ale także poziom gastronomi jakim może się pochwalić.

Wiemy, że nie każdy może nas odwiedzić. Dlatego chcąc dowieść jakość i smak do mniejszych ośrodków wypoczynkowych na wybrzeżu, stworzyliśmy najlepszy catering dietetyczny w Polsce.

Catering  dietetyczny w Juracie – diabeł tkwi w szczegółach

Z naszą propozycja kulinarną gościmy teraz w Juracie. Wykwintne dania, które dowozimy pod Twoje drzwi, przygotowuje doświadczony zespół restauracyjny, składający się z dietetyka i dwóch niezwykłych kucharzy.

Aleksei Akhremenka oraz Anatolij Zelenko tworzą zdrowe posiłki, które w niczym nie ustępują tym serwowanym w naszej sopockiej restauracji. Chcemy żeby zdrowe posiłki były nie tylko źródłem witalności, ale także prawdziwą przyjemnością.

Zespół naszych specjalistów wie, że diabeł tkwi w szczegółach. I w szczegółach tkwi również cała przyjemność. Dlatego przygotowując nasze posiłki, przywiązujemy dużą wagę do estetyki podania. Pięknie zapakowane i starannie ułożone w pudełku dania, nie tylko pieszczą podniebienia, ale także cieszą oko.

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Jurata

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram