Catering dietetyczny Jastarnia

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Jastarni

Jeśli masz doświadczenie z jedzenie na zamówienie, z pewnością wiesz, że to dania wątpliwej jakości. Są banalne, przygotowywane w oparciu o te same składniki i raczej nie wpisują się w standardy zdrowego odżywiania. Okazuje się, że dzięki naszej ofercie, wcale nie jesteś skazany na taką  kuchnię!

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa od White Marlin – Twój codzienny posiłek pod znakiem dobrej jakości

Dzięki nam wcale nie musisz gotować w domu, by odżywiać się smacznie i zdrowo. Znana i ceniona sopocka restauracja rozpuszczając wicie po całym wybrzeżu, dotarła do Jastarni.

Nasza wyjątkowa dieta pudełkowa łączy w sobie zdrowie, wygodę i przyjemność. Te trzy składniki to przepis na zdrowy styl życia, który pakujemy w pudełka i dostarczamy każdego dnia do Twojego domu.

Załoga restauracji White Marlin składa się z ludzi, którzy od lat pasjonują się gastronomią. Jest wśród nich dietetyk oraz dwaj wyjątkowi Szefowie Kuchni: Aleksei Akhremenka i Anatolij Zelenko. Taki skład to gwarancja, że jesz smacznie i zdrowo.

Stworzyliśmy dla naszych klientów 6 zbilansowanych diet, opartych na wyselekcjonowanych składnikach, które zapewnią Ci zdrowie i witalność każdego dnia.

Najlepszy catering dietetyczny w Jastarni – Twój cel na wyciągnięcie ręki

Za zmianą nawyków żywieniowych zawsze stoi jakiś cel. Często jest to szczupła sylwetka, chęć utrzymania masy mięśniowej, czasami

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Jastarnia

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram