Catering dietetyczny Hel

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny na Helu

Unikalny wystrój, serwis kelnerski na najwyższym poziomie, wykwintna kuchnia - to znak rozpoznawczy każdej dobrej restauracji. Teraz restauracyjny klimat możesz cieszyć się każdego dnia w zaciszu własnego domu. Takie unikalne doświadczenie zapewni Ci najlepszy catering dietetyczny na Helu.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa w wersji premium

Tego jeszcze nie było! Wyjątkowe, pełne smaku dania restauracyjne z dowozem do Twojego domu! Taką propozycję składa popularna, sopocka restauracja White Marlin.

Nad jakością zdrowych posiłków czuwają - specjalista od spraw żywienia oraz dwóch znakomitych kucharzy: Aleksei Akhremenka oraz Anatolij Zelenko – mistrzowie sztuki kulinarnej o światowych standardach.

Najlepszy catering dietetyczny na Helu oparty jest wyłącznie o produkty najwyższej jakości. Odpowiedni dobór składników i właściwa obróbka termiczna-  to warunki, jakie musi spełniać odpowiednio przygotowany, zdrowy posiłek. Nasze dania są właśnie takie!

Aby zdrowie szło w parze z dobrym smakiem, przygotowaliśmy dla Ciebie 6 różnych propozycji. Kaloryczność diety ustalasz sam, mając na uwadze indywidualne potrzeby oraz cel, który chcesz osiągnąć.

Catering dietetyczny na Helu – głębia smaku która uzależnia

Bez względu na to, czy będzie to dieta Premium, Fit, Sport, Greens&Fish, Vegan czy Keto - dobrze wybrałeś! Dlaczego? Ponieważ każda z nich oferuje niezwykłe doznania smakowe.

Pudełkowa dieta premium od White Marlin to dowód na to, że zdrowe produkty można łączyć w niezwykle finezyjny sposób. Efekt – wysoka jakość i niebanalny smak porównywalny z najlepszym restauracyjnym menu.

Tworzymy smaki, które uwiodą Cię od pierwszego kęsa. Jeśli masz już swojego faworyta wśród naszych diet, pozostaje tylko zamówić.

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Zamów i przetestuj.

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Hel

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram