Wypróbuj dietę pudełkową przez trzy dni 40% taniej

Zastanawiasz się czy wybrać naszą dietę? Ułatwimy Ci decyzję! Zamów dietę próbną na 3 dni z 40% rabatem. To wyjątkowa okazja do przetestowania cateringu dietetycznego White Marlin. 
Szef Kuchni Aleksei Akhremenka, który zdobywał doświadczenie w topowych restauracjach na świecie
Długoletnie doświadczenie restauraycjne
Dbamy o środowisko - dieta zapakowana w karton eco
Zamów dietę próbną

Aleksei Akhremenka

Szef kuchni, który dzięki swojej pasji i doświadczeniu, wprowadza magię do pudełek naszego cateringu i sprawia, że nie dania pozwalają o sobie zapomnieć.

Magia restauracji

White Marlin stworzyliśmy  z miłości do dobrego jedzenia i do ludzi. Naszą pasją jest czarowanie dań i kulinarne dopieszczanie podniebienia naszych gości. 

Program lojalnościowy

Więcej kupujesz - więcej zyskujesz. Kup dietę na 30 dni i skorzystaj z automatycznie doliczanego 8 procentowego rabatu.

Kup teraz! ❤️ Bestsellery taniej o 40%

Trzy dni diety 40% taniej

Wybierz dowolną dietę, a my dostarczymy ją z restauracji wprost pod Twoje drzwi! Spróbuj raz i zostań na zawsze 💛
Najwyższa jakość produktów i restauracyjny smak
Ekologiczne pakowanie posiłków
Nowoczesne metody pakowania posiłków przedłużają przytatność do spożycia
Wypróbuj dietę przez 3 dni

Poznaj tajemnicę smacznie zaczarowanych pudełek

Poznaj naszego mistrza smaku i jakości Alekseia Akhremenka. Kucharz, który dzięki swojej pasji i swojemu sercu, czaruje wszystkie posiłki, okrasza je magią i sprawia, że nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Aleksei Akhremenka doświadczenie zdobywał w topowych restauracjach na świecie. Między innymi:

📍Brasserie Warszawska
📍Atelier Amaro - Warszawa
📍Bloom - Mińsk
📍180°- Tallin
📍Restaurant 3 - Ryga

Poznaj zamknięty w każdym pudełku kawałek Twojej ulubionej restauracji, dostarczony wprost pod Twoje drzwi.
Aleksei Akhremenka

Wybierz dietę na trzy dni i ciesz się rabatem 40%

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Kup dietę
-40%
-40%

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Kup dietę
-40%

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Kup dietę
-40%

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Kup dietę
-40%

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Kup dietę
-40%

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Kup dietę

Zapewne chcesz wiedzieć, dlaczego nasza dieta ma tak duży wpływ na Twój codzienny wigor?

Wszystkie dania to precyzyjny balans ich części składowych. Wykorzystujemy najlepszej jakości źródła węglowodanów, białek i tłuszczy. Bazą naszych potraw są sezonowe świeże produkty. Nie uznajemy przetworzonych i mrożonych składników. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami.

Poznaj dietę pudełkową White Marlin od kuchni

Bezkompromisowo stosujemy tylko zdrowe metody gotowania, a za pakowanie oszałamiająco wyglądających dań odpowiada najlepszy specjalista, dzięki któremu na Twój stół trafia przepiękne pudełko ze zdrowym i nieziemsko smacznym daniem.