Catering dietetyczny Chwaszczyno

Magia restauracji zamknięta w pudełku
Wybierz dietę dla siebie

Catering dietetyczny w Chwaszczynie

Nadmorski klimat i wykwintna kuchnia to atuty najlepszych restauracji w największych bałtyckich kurortów takich, jak: Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Ale granica dobrego smaku nieustannie się przesuwa. Teraz także w małym Chwaszczynie możesz poczuć się jak w turystycznym Sopocie.

Wybierz dietę dla siebie

Nasi kucharze przygowali dla Ciebie wyjątkowe diety w pudełkach

Premium

To tu znajdziesz pełne zestawienie wykwintnych posiłków, wyszukanych smaków oraz topowych produktów. Dieta Premium przeznaczona jest dla wszystkich- zarówno osób aktywnych fizycznie jak i tych, którzy chcą zmienić sposób odżywiania na zdrowy i regularny.
Sprawdź dietę

Fit

Odpowiednio zbilansowana dieta, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród osób aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy chcą zredukować zbędne kilogramy. Zadbaj o siebie od wewnątrz, stosując dietę bogatą w makro- i mikroskładniki.
Sprawdź dietę

Sport

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Właśnie tu otrzymasz pełnokaloryczne posiłki, bogate w białko i niezbędne ilości węglowodanów, gwarantujące całkowite dzienne zapotrzebowanie energetyczne.
Sprawdź dietę

Greens & Fish

Idealny wariant dla osób eliminujących mięso, ale chętnie spożywających ryby i owoce morza. Greens&Fish to opcja lekka, zdrowa i pełnowartościowa.
Sprawdź dietę

Niskowęglowodanowa

Dieta niskowęglowodanowa to dieta ograniczająca spożycie węglowodanów do około 100 - 150g na dobę, na korzyść tłuszczy i białek. Powoduje szybki spadek masy ciała, reguluje poziom glukozy we krwi, może wpływać pozytywnie na wrażliwość insulinową.

Sprawdź dietę

Keto

Dieta ta oparta jest na wysokiej zawartości tłuszczów zarówno zwierzęcych jak i roślinnych, pełnowartościowym białku i minimalnej ilości węglowodanów. Zapobiega nagłym napadom głodu i zapewnia energię na cały dzień.
Sprawdź dietę

Dieta pudełkowa w małym Chwaszczynie na miarę wielkich oczekiwań

To wszystko dzięki diecie pudełkowej stworzonej przez ikony znanej i cenionej restauracji White Marlin. Aleksei Akhremenka i Anatolij Zelenko tworzą dania, których jakość i smak niesie się po wszystkich częściach Polski. Klimat kuchni śródziemnomorskiej i chińskiej zagościł teraz również w małym Chwaszczynie.

Dbamy o Twoją sylwetkę, samopoczucie oraz upodobania kulinarne. Różnorodne posiłki stworzone dla 6 zbilansowanych diet, mają za zadnie wspierać Cię na drodze do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Zdrowe posiłki bogate w substancje odżywcze i składniki mineralne zasilą Twój organizm i pozwolą  Ci cieszyć się szczupłą sylwetką.

Dlaczego catering dietetyczny od White Marlin jest lepszy niż inne pudełkowe diety slim

Dzięki naszej diecie nie eliminujesz, tylko rozsądnie wybierasz. Z korzyścią dla Twojego zdrowia, ciała i duszy.

Od dziś koniec z dylematami zakupowymi, godzinami spędzonymi w kuchni i stertą brudnych naczyń! Każdego dnia śpieszymy do Ciebie z nową porcją zdrowych dań, które są zawsze na wyciągnięcie ręki. Posiłki z dostawą do domu pozwolą Ci w łatwy i przyjemny sposób zmienić nawyki żywieniowe.

Sprawdź już teraz co w menu! Potem zamów i zasmakuj.

Catering dietetyczny w pobliżu miasta Chwaszczyno

Dostarczamy diety pudełkowe nie tylko na terenie województwa , ale również w całej Polsce. Sprawdź naszą mapę dostaw.
usercartcrossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram