Nowy catering dietetyczny Light Marlin

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej grupy klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty nowy, dietetyczny catering Light Marlin. Nasi goście mogą zamawiać smaczne i zdrowe dania przygotowane w naszej kuchni. Zachęcamy do skorzystania z diety pudełkowej, którą stworzyliśmy we współpracy z doświadczonymi dietetykami.

Skąd pomysł?

Do poszerzania oferty o catering pudełkowy zainspirowała nas współpraca z poradnią dietetyczną Sports-Med. Pragniemy stać się miejscem, w którym każdy znajdzie dania zgodne ze swoimi potrzebami, zdrowe, a jednocześnie smaczne. Wiele osób z różnych przyczyn zmuszonych jest do zmodyfikowania swojej diety, a co za tym idzie, do wykluczenia ze swojego jadłospisu określonych składników. Często oznacza to konieczność pożegnania się z daniami ze swojej ulubionej restauracji. Ale nie w naszym przypadku!

Dla kogo przeznaczony jest catering Light Marlin?

Z naszego cateringu pudełkowego może skorzystać każdy, kto chce zmienić swoje nawyki żywieniowe. Polecamy to rozwiązanie także osobom, które ze względów zdrowotnych muszą zmienić dietę oraz tym, którzy preferują zdrowy tryb życia. To również idealne rozwiązanie dla osób zabieganych, ceniących sobie wysoką jakość potraw, a nie mających czasu na samodzielne przygotowywanie domowych posiłków. Zachęcamy do wypróbowania naszego dietetycznego cateringu także osoby mające problem ze zrzuceniem ponadprogramowych kilogramów.

Dobierz dietę do swoich potrzeb

Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby żywieniowe są wysoce różnorodne i determinowane szeroką grupą czynników. Dlatego we współpracy z dietetykami opracowaliśmy różne plany dietetyczne, aby każdy miał szansę znaleźć ten zgodny ze swoimi potrzebami. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie służymy radą.

Łącząc wiedzę i doświadczenie ekspertów z zakresu żywienia z kunsztem kulinarnym naszych kucharzy, w ramach naszego cateringu pudełkowego dostarczamy naszym klientom najlepszej jakości, zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Ich atutem są również wyjątkowe walory smakowe. Udowodnimy, że zdrowe dania wcale nie muszą być nudne i pozbawione smaku. Nasz dietetyczny catering pudełkowy składa się z dań lekkich i zdrowych, a jednocześnie dostarczających wyjątkowych wrażeń smakowych. Dzięki temu zdrowa dieta stanie się prawdziwą przyjemnością.

Smaczne i zdrowie posiłki w diecie pudełkowej White Marlin

Dania, które można znaleźć w naszych planach dietetycznych, przygotowywane są wyłącznie ze starannie wybranych produktów. Dodatkowo poddajemy je również ocenie współpracujących z nami dietetyków. Dążymy do tego, aby uzyskać idealny rozkład makroskładników. Dzięki temu do naszych klientów trafiają zestawy najwyższej jakości. Nasz catering pudełkowy pomoże osiągnąć zamierzony cel i cieszyć się dobrym zdrowiem oraz smukłą sylwetką bez konieczności rezygnacji ze smacznych posiłków. Zapraszamy do odwiedzin na naszej strony internetowej i skorzystania z naszej oferty! W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Share on facebook
Lubię to! 0

Zobacz również