plen

IMPREZY FIRMOWE

White Marlin Restaurant & Lounge w Sopocie specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych.

Jeżeli chcą Państwo uczcić kolejną rocznicę działalności firmy, zorganizować przyjęcie dla ważnego kontrahenta, przeprowadzić kurs lub szkolenie dla swoich podopiecznych, zorganizować konferencję promującą produkt, przyjemnie zakończyć ważne negocjacje biznesowe lub po prostu spotkać się z towarzysko w większym gronie zapraszamy do Restauracji White Marlin Restaurant & Lounge w Sopocie.

Zapraszamy do wspólnej organizacji imprez, które aranżujemy u nas lub w dowolnie wybranej scenerii – np. w biurowcu, w centrum handlowym, w obiekcie zabytkowym, parku, itp.
Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie.

Służymy pomocą w wyborze menu wykorzystując nasze doświadczenie, możliwości obiektu oraz wiedzę i kompetencje naszych pracowników. Proponujemy różnorodne menu w wybranej formie: od dań wykwintnych z pełną obsługą kelnerską do luźnych w formie bufetu szwedzkiego. Możemy zaproponować dogodne ustawienie stołów w zależności do formy spotkania. Zapewniamy zorganizowanie i dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Szef kuchni Łukasz Domagalski proponuje eventy tematyczne, jak np. Pasta Party, Chinatown, Amerykański sen, itp. Spotkaniom towarzyszy degustacja win, szampanów, wódek lub innych renomowanych, wybranych przez Partnera alkoholi.

W restauracji oraz bistro White Marlin Restaurant & Lounge może swobodnie zasiąść do stołu i bawić się do 140 osób na dwóch poziomach. W formie koktajlowej obsługujemy do 240 gości. Przepiękne, zaciszne otoczenie naszej restauracji, z tarasem oraz Beach Barem oraz plażą pozwala na prowadzenie imprez plenerowych do 500 osób.

Mamy na swoim koncie wiele imprez, które na stałe wpisały się w obraz życia towarzyskiego Trójmiasta. Wśród nich m.in. należy wymienić organizację bankietów podczas Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, czy Enegra Sopot Match Race – Mistrzostw Świata w Żeglarstwie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z eventu organizowanego dla Acer Polska -> https://www.youtube.com/watch?v=LLMHp-Ekups&feature=youtu.be

Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia i upodobania gości, służąc także pomocą w przygotowaniu całej oprawy imprezy, w tym oprawą muzyczną i artystyczną wydarzenia.

© 2019 WHITE MARLIN RIGHTS RESERVED
JOIN US